STAR ANA SAYFA - 26 Mayıs 2016 Perşembe

TTNET Platin Lounge AHL'de açıldı

 • 19.09.2013  10:32 | Güncelleme: 19.09.2013  10:39
 • TTNET’in platin müşterilerine hizmet verecek “TTNET Platin Lounge” İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde hizmete açıldı.


  TTNET Platin Lounge AHL'de açıldı
  Türk Telekom Grup CEO Hakam Kanafani, Türk Telekom Grubu olarak, müşterilerine hayatın her alanında değer katacak hizmetler sunmaya çalıştıklarını belirterek, “TTNET Platin Lounge bu vizyonumuzun en güzel örneği” dedi.

  Platin Lounge’ın Türkiye’de telekomünikasyon sektörü için bir ilk olduğunu belirten TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya da “Teknoloji ve konforu harmanlayan TTNET Platin Lounge, müşterilerimizin yurtdışı seyahatleri öncesinde kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini, keyifli ve konforlu zaman geçirmelerini sağlayacak” dedi.

  Özel yolcu salonunun işletmesini üstlenen TAV’ın CEO’su M. Sani Şener de havalimanına TTNET Platin Lounge’ın yeni bir soluk getireceğini vurgulayarak, “Atatürk Havalimanı’na TAV olarak yatırım yapmaya ve yolcu konforunu en üst seviyeye çekmeye devam ediyoruz. TTNET ile işbirliğimiz ile yolcularımıza ve TTNET’in özel müşterilerine çok özel bir alan yarattık” diye konuştu.

  Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Platin müşterileri için İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde hizmete sunduğu “TTNET Platin Lounge” ile yeni bir cazibe alanı oluşturdu.

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Alt Kat Lounge alanında hizmete giren TTNET Platin Lounge; konforlu ortamı, zengin ikram alanı, Tivibu seyir ve bilgisayar oyun alanı, yeşil dinlenme alanı, okuma alanı ve ürün tanıtım bölümü ile yolcuların uçuş öncesi tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir durak olacak.

  TAV 'primeclass' tarafından işletilen TTNET Platin Lounge, misafirleri için TTNET’in sunduğu avantajları deneyimleme fırsatı da sunacak. TTNET Platin müşterileri, beraberlerindeki bir misafirleri ile altı yaş ve altındaki çocuklarıyla “TTNET Platin Lounge” hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilecek.

  TTNET Platin müşterileriyle “TTNET Platin Lounge”a giriş yapan bir kişi aynı koşullarda bu hizmetlerden yararlanırken, diğer misafirler ücret karşılığı lounge’tan faydalanabilecek.

  240 metrekare alan üzerine kurulu olan ve aynı anda 45 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip “TTNET Platin Lounge”a giriş yapan tüm misafirler, 100 Mbps hızında TTNET WiFi servisinden sınırsız süre ile ve ücretsiz olarak yararlanabilecek.