STAR ANA SAYFA - 30 Kasım 2015 Pazartesi

Ben Onu Çok Sevdim ağlatacak 1. bölüm atv - İZLE !

 • 10.09.2013  11:18 | Güncelleme: 10.09.2013  11:25
 • Ben Onu Çok Sevdim dizisi bu akşam atv'de başlıyor. atv'nin iddialı dizisini 20.00'dan itibarem izleyebilirsiniz. Ben Onu Çok Sevdim çok ağlatacak...


  Ben Onu Çok Sevdim ağlatacak 1. bölüm atv - İZLE !
  Ben Onu Çok Sevdim dizisi bu akşam atv'de başlıyor. atv'nin iddialı dizisini 20.00'dan itibarem izleyebilirsiniz. Ben Onu Çok Sevdim çok ağlatacak...

  Adnan Menderes'in çarpıcı hayat hikayesini ekrana taşıyacak olan 'Ben Onu Çok Sevdim' dizisi bu akşam saat 20.00'de ilk bölümüyle atv'de ekrana gelecek.

  Merakla beklenen "Ben Onu Çok Sevdim" dizisi, bu akşam atv ekranında seyirciyle buluşuyor. 1950 senesinde Demokrat Parti hükümetiyle iktidara gelen ve başvekil olan Adnan Menderes'in siyasi ve özel hayatının anlatılacağı dizi halkının gözü önünde asılmış bir başvekiliğin aziz hatırısına saygı niteliğinde. Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ'un Adnan Menderes'i canlandıracağı dizinin genel hikayesi şöyle:

  Ben Onu Çok Sevdim; Kore Savaşı, Sovyetler tehdidi, Nato'ya giriş süreci ve hükümeti devirmeyi planlayan cunta yapılanmasının ortaya çıkması ile zorlaşan siyasi atmosferi anlatacak. Menderes'in her türlü zorluğa göğüs gerdiği ailesi, çalışma arkadaşları ve büyük bir aşka düşeceği Ayhan Aydan'ın hikayesi, milyonları ekrana kilitleyecek. Bu arada yönetmen Mehmet Bahadır Er de ekibin iddiasını şöyle ortaya koydu: "20 yıl kadar kimse bir şey çekmez bu konuda; çünkü biz 100 yıllık bir proje yaptık."

  ÇOK DOĞRU BiR iSiM
  Yönetmen Mehmet Bahadır Er'e göre; Mehmet Aslantuğ, gerek oyunculuğu gerekse yaşantısıyla Adnan Menderes'i canlandırmada çok doğru bir tercih oldu.

  Dizinin senaristlerinden Bahadır Özdener, "Milletine hürriyet hediye etmiş bir başbakanın idam edilmesine tarafsız olamam. Diziyi izleyenler, bizim gibi sessiz gözyaşları dökecek" diyor.

  Bu arada dizinin bu akşamki bölümünün özeti ise şöyle: Sene 1950... Adnan Menderes'in başbakan olarak göreve başlamasıyla ülkede yeni bir dönemin ilk perdesi aralanır. Menderes ve opera sanatçısı Ayhan Aydan, karşılaşır. Bu, ikisinin hayatı için de dönülmez bir andır.