STAR ANA SAYFA - 28 Kasım 2015 Cumartesi

Beni Böyle Sev 21. bölüm fragmanı ve özeti (Sezon Finali) 8 Temmuz 2013 - İZLE !

 • 04.07.2013  10:25 | Güncelleme: 04.07.2013  10:31
 • Beni Böyle Sev'de Ayşem, bu ayrılık oyununun fazla uzadığını düşünmektedir. Ömer’e fikrini söyler.Reha aile avukatlarına boşanma evraklarını hazırlatmış, Ömer’e imzalaması için baskı yapmaktadır.


  Beni Böyle Sev 21. bölüm fragmanı ve özeti (Sezon Finali) 8 Temmuz 2013 - İZLE !
  TRT'de ekrana gelen Beni Böyle Sev dizisi sezon finali yapıyor. Sezon finalinde birçok soru işaretinin aydınlanması bekleniyor.

  Beni Böyle Sev'de, Ayşem ve Ömer’in ayrıldığına inanan Reha sevinçten yerinde duramamaktadır. Nadide’ye Ömer’le ilgili planlarını anlatır. Nadide acele etmemesini söyler ancak Reha’nın kimseyi dinlemeye niyeti yoktur.

  Eda, kendisi dışında hiç kimsenin birbirini delice seven Ömer ve Ayşem’in ayrılığına üzülmemiş olmasına içerlemektedir. Bir çare arar. En sonunda Nail’le konuşmaya gider.

  Ayşem, bu ayrılık oyununun fazla uzadığını düşünmektedir. Ömer’e fikrini söyler.Reha aile avukatlarına boşanma evraklarını hazırlatmış, Ömer’e imzalaması için baskı yapmaktadır. Bu arada herkes çalışırken boş oturmaktan sıkılan Ayşem, Ömer’e bir sürpriz yapmak üzere harekete geçer.

  Nezih’in aşka ve ilişkilere duyduğu güvensizlik yüzünden onu reddetmesi Reyhan’ı perişan etmektedir. Aslında Nezih de çok farklı değildir; aklı ve yüreği Reyhan’da olmasına rağmen kaçmaktadır. Fahriye de Furkan’ı düşünmekte, Seda’nın ona haksızlık ettiğine inanmaktadır.

  Furkan, Seda’nın onu hırsızlıkla suçlamasına çok bozulur, gururu kırılır. Yaşadıklarını Safiye ile paylaşır.

  Ayşem, Furkan’ı suçladığı için Seda’ya kızgındır. Ancak Seda’ya arka çıktığı için Ömer’e daha da çok kızmıştır.

  Öte yandan Ayşem ve Ömer’in sürpriz bir misafiri vardır.

  Dizinin 21. bölümü 8 Temmuz Pazartesi 19.50’de izleyici ile buluşacak.