STAR ANA SAYFA - 28 Kasım 2015 Cumartesi

Benim İçin Üzülme’de neler oldu?

 • 23.01.2013  11:03 | Güncelleme: 23.01.2013  11:03
 • atv'de yayınlanan Benim İçin Üzülme dizisi yeni bölümüyle ekranlara geldi.


  Benim İçin Üzülme’de neler oldu?
  Niyazi, Buke ve babasının bulunduğu otobüsü durdurarak Buke’ye onu terk etmemesi için yalvardı. Bu durumu gören Harun da gelince işler karıştı. Harun Buke’ye ve kendisine yaptığı hataları Niyazi’nin yüzüne bir bir söyledi. Sinirlenen Niyazi ise Harun’a saldırdı. Ama hiçbiri Buke’yi Hopa’dan ayrılmamaya ikna edemedi.

  Buke’nin gitmesini dört gözle bekleyen Emine, annesi Nermin’i eve geri getirdi. Niyazi annesi Nermin’e Buke’yi göndermek için yaptıklarından dolayı tepki gösterdi, görmemezlikten geldi.

  Buke’yi ise köydekiler geldiği andan itibaren dışlamaya başladılar. Ortada kaldığını söyleyenler Buke’yi ve babası Davut’u perişan etti.

  Bahar, Şahin’in eski karısı Meryem’in günlüğünü bulunca, aslında Şahin’in eskiden beri çocuk sahibi olamadığı ve bunu Bahar’dan sakladığı ortaya çıktı. Bahar hesap sorduğunda ise Şahin tokat attı ve Bahar baba evine döndü.

  Bölümün sonunda Harun’un gemiye gitmediği, Kars’ta, Buke’nin peşinde olduğu ortaya çıktı. Evi terk eden Bahar sahilde Sinan ile buluştu. Birbirlerine hayranlıkla bakarken Şahin geldi ve ikiliye şaşkınlıkla bakakaldı.

  Bahar ve Sinan arasında neler olacak? Cevabı 29 Ocak Salı akşamı 20.00’de atv’de!