STAR ANA SAYFA - 27 Kasım 2015 Cuma

Güneşi Beklerken yepyeni 11. bölüm 10 Eylül 2013 - KANAL D İZLE !

 • 10.09.2013  09:41 | Güncelleme: 10.09.2013  09:48
 • Güneşi Beklerken'de Zeynep'in Barış ile flört ediyor olması Kerem’in canını yakıyor. Barış ve Zeynep, Kerem'in bu tavrına anlam veremiyor. Ve beklemediği kişiler Kerem'in kendine bile itiraf etmekte zorlandığı şeyleri yüzüne söylüyor.


  Güneşi Beklerken yepyeni 11. bölüm 10 Eylül 2013 - KANAL D İZLE !
  Güneşi Beklerken'de Zeynep'in Barış ile flört ediyor olması Kerem’in canını yakıyor. Barış ve Zeynep, Kerem'in bu tavrına anlam veremiyor. Ve beklemediği kişiler Kerem'in kendine bile itiraf etmekte zorlandığı şeyleri yüzüne söylüyor.

  Güneşi Beklerken'in heyecan ve sürprizlerle dolu 11. bölümünü 20.00'den itibaren Kanal D'de izleyebilirsiniz.

  Güneşi Beklerken'de Zeynep-Barış birlikteliği Kerem'i çok üzüyor. Zeynep'e aşık olan Kerem bu durumu kendine bile itiraf edemiyor. Kerem, Zeynep'in babası zannettiği Tayfun kaptanı bulup konuşuyor. Kerem, Tayfun'un anlattıları karşısında şaşkına dönecek.

  Demet, Tayfun kaptanı karşısında görünce şoke oluyor. Tayfun kaptan Demet'e gerçekleri herkese anlatmasını istiyor.

  Güneşi Beklerken yepyeni 11. bölümüyle 20.00'de Kanal D'de.

  Zeynep ile Barış’ın yakınlaşması Kerem’in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu durum Melis için de şaşırtıcı olur. Jale ise Dr. Murat sayesinde hayata dört elle tutunmaya başlar. Demet de Jale’ye destek verir. Ancak bu durum Demet ile Cihan’ın sık sık bir arada olmalarına neden olur. Kerem ise Tayfun’un peşini bırakmaz ve onunla yalnız buluşmaya gider. Hikayenin ondan dinlediği kısmı Kerem için tam bir sürpriz olur. Kerem ile konuşan Tayfun, Demet ile konuşmaya karar verir. Karşısında Tayfun’u gören Demet şaşkındır. Ondan bu sırrı saklamasını ister. Okuldan Ömer evinde bir parti verir. Barış partiye biraz geç kalır. Zeynep’e o gelene kadar Kerem eşlik eder. İkili Kerem’in kızları tavlama konusundaki yeteneği üzerine bahse girer. Barış’ın gelişi ile Kerem iyice huysuzlanıp, gerginlik yaratır. Zeynep ile Barış bu duruma anlam veremez. Demet, gerçekleri öğrenme riskini Zeynep’ten uzaklaştırdığını düşünse de, Kerem bu işin peşini bırakmaz. Kafasındaki şüpheleri doğrulatmak üzere Melisler’in evine gider. Ancak telefonunu Barış ve Zeynep’in yanında unutur.