STAR ANA SAYFA - 01 Aralık 2015 Salı

Krem'de Aslı zayıflamaya karar veriyor

 • 09.11.2012  15:40 | Güncelleme: 09.11.2012  15:40
 • atv'de yayınlanan Krem dizisi yeni bölümüyle ekranlara gelecek.


  Krem'de Aslı zayıflamaya karar veriyor
  11.Bölüm Özeti:

  Romantik gecenin sonunda Onur’un evinde kalan Rüya, Aslı’ya dönüşür. Sanem’in aniden Onur’un evine gelişiyle, işler daha da karışır. Onur, Sanem’le olan ilişkisinde radikal bir karar alır.

  Rüya’yı Faruk’la başbaşa yemekte gören Pelin çocuğunu düşürür… Kendisiyle birlikte hareket etmek isteyen Sanem’le anlaşarak ortak bir karar alır. Hem Sanem hem de Pelin için artık tek bir düşman vardır… Rüya... Diğer taraftansa Hasan, içine düştüğü durumdan kurtulma çabasındadır. Bakanlık tarafından üretimin durdurulmasının yanı sıra piyasaya yüklü miktarda borcu vardır… Tek umuduysa şirketi satmaktır.

  Onur Pelin’in yaşadıklarından dolayı, Rüya’ya tepkilidir… Bu durum istenmeyen olayların yaşanmasına neden olurken, Aslı hala gecenin etkisindedir. Artık kendisi için bir şeyler yapması gerektiğine inanır. Ya değişecektir ya da hayatına böyle devam edecektir. Bu noktadan sonra zayıflama kararı alarak, harekete geçer. En büyük destekse "Bizim genlerimiz bir…” diyerek torununu motive eden Mehveş’ten gelir… Onur ise şirketi için iki önemli kadını, Aslı ve Rüya’yı birlikte yemeğe davet eder. Ama yemeğe bir kişi gelecektir…

  Yayın Tarihi : 11 Kasım 2012 / Pazar
  Yayın Saati : 22.00