STAR ANA SAYFA - 27 Mayıs 2016 Cuma

Muhteşem Yüzyıl bomba 111. bölüm 13 Kasım 2013 Çarşamba star tv izle ! Son bölüm !

 • 13.11.2013  17:13 | Güncelleme: 13.11.2013  17:13
 • Muhteşem Yüzyıl'da haremde tüm dengeler alt üst oluyor... Hürrem Sultan'la Fatma Sultan arasındaki gerilim zirveye çıkıyor... Süleyman aldığı şok habele derin bir kedere boğuluyor... Muhteşem Yüzyıl 111. bölüm star tv son bölüm izle !


  Muhteşem Yüzyıl bomba 111. bölüm 13 Kasım 2013 Çarşamba star tv izle ! Son bölüm !
  Muhteşem Yüzyıl'da haremde tüm dengeler alt üst oluyor... Hürrem Sultan'la Fatma Sultan arasındaki gerilim zirveye çıkıyor... Süleyman aldığı şok habele derin bir kedere boğuluyor... Muhteşem Yüzyıl 111. bölüm star tv son bölüm izle !

  Star TV'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde bomba gelişmeler yaşanıyor...

  Muhteşem Yüzyıl 110. Bölümünü İzlemek İçin Tıklayın...

  Muhteşem Yüzyıl bu akşam Star TV'de...

  Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta;

  Süleyman’ın yeni doğan çocuğu, haremdeki dengeleri değiştirir. Hürrem ve Fatma arasındaki oyun yeniden başlar.

  Sancaklardaki teftişini bitiren Matrakçı, Süleyman’a rapor verir. Selim’in dava meselesini açıklarken, Bayezıt ve Mustafa’nın kabahatlerini saklar. Selim ise başına bela açanın Bayezıt olduğuna inanır. Babasına Bayezıt’ı suçlayan bir mektup yazar.

  Mustafa, Atmaca ve Mahidevran’ın tüm uyarılarına rağmen Nisa’yı göndermez. Geleceğini tehlikeye atma pahasına nikah kıyar. Atmaca ise Mihrünnisa ile alakalı şok eden bir emir alır.

  Muhteşem Yüzyıl 109. Bölümünü İzlemek İçin Tıklayın...

  Bayezıt, Huricihan’ı görmek için gizlice payitahta gelir. Gerçekleri öğrenen Süleyman öfkeden deliye döner. Süleyman’ın karşısına çıkan Huricihan’ın ona bir hediyesi vardır. Bu hediye Süleyman’ı geçmişiyle yüzleştirir.

  Fatma, Rüstem ile Mihrimah’ın evliliğini bozma niyetindedir. Rüstem ise Barbaros’tan kurtulmanın yollarını arıyordur. Aniden gelen bir haber, Süleyman’ı derin bir kedere boğar.

  Muhteşem Yüzyıl 108. Bölümünü İzlemek İçin Tıklayın...

  Muhteşem Yüzyıl, 13 Kasım Çarşamba Akşamı Star’da...