STAR ANA SAYFA - 29 Kasım 2015 Pazar

O Hayat Benim 1. bölüm izle ! O Hayat Benim ilk bölüm fox tv izle! 16 Şubat 2014

 • 16.02.2014  12:18 | Güncelleme: 16.02.2014  12:22
 • O Hayat Benim'de hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır... Ancak kader buna izin vermez... O Hayat Benim 1. bölüm izle ! O Hayat Benim ilk bölüm fox tv izle!


  O Hayat Benim 1. bölüm izle ! O Hayat Benim ilk bölüm fox tv izle! 16 Şubat 2014
  O Hayat Benim'de hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır... Ancak kader buna izin vermez... O Hayat Benim 1. bölüm izle ! O Hayat Benim ilk bölüm fox tv izle!

  FOX ekranlarında O Hayat Benim isimli yepyeni bir dizi başlıyor.

  Dizinin ilk bölümünde Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf gençlerin evlenmesine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır. İki genci ayırır, Mehmet Emir’e Hasret’in öldüğünü söyler.

  Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf bebeği büyütmesi için yanaşmalarından İlyas’a teslim eder. Adı Bahar konur. İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

  Aradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır, nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermez, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.

  YAYIN TARİHİ: 16 ŞUBAT PAZAR
  YAYIN SAATİ: 19.45