STAR ANA SAYFA - 28 Kasım 2015 Cumartesi

Vay Başıma Gelenler Bergama'da buluştu

 • 28.06.2013  12:42 | Güncelleme: 28.06.2013  12:47
 • Başrollerini ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, BKM oyuncusu Metin Keçeci, Merve Altınkaya, Sinan Bengier ve Oya Aydoğan'ın paylaştığı "Vay Başıma Gelenler" isimli sinema filminin tanıtım yemeği Bergama La Bella otelde yapıldı.


  Vay Başıma Gelenler Bergama'da buluştu
  Yapımcılığını Serdar Aksoy'un senaryosu ve yönetmenliğini Semra Dündar'ın yaptığı "Vay Başıma Gelenler" filminin oyuncuları
  düzenlenen yemekte basına tanıtıldı.

  Tanıtım yemeğine katılan film oyuncuları birer açıklamalarda
  bulunarak oynayacakları roller hakkında bilgiler verdi.

  Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini yapan Semra Dündar,
  Bergama'nın tarihsel ve doğa olarak çok güzel bir kent olduğunu belirterek,"Bergama UNESCO' nun aday listesinde yer alıyor. Ancak, bu süreçte özellikle bu kentte yaşayan herkesin konuyla ilgili farkındalığının ve bilincinin artırılmasına yönelik gerçekleştirilecek eğitim çalışmaları oldukça önemli. Çekeceğimiz filmde bu konuyu ele aldık. Umarım faydalı olabiliriz" dedi. Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ise "Benim memleketimde benden habersiz böyle bir şey olup içinde olmasaydım çok alınırdım. Projede olmaktan mutluyum" dedi. Ünlü klarnetçi Şenlendirici daha sonra sahneye çıkarak klarnetiyle geceye katılan konuklara müzik ziyafeti verdi.