STAR ANA SAYFA - 02 Aralık 2015 Çarşamba

Ahmet Tezcan'dan Samanyolu'na Şefkat Tepe tepkisi

 • 11.02.2014  22:38 | Güncelleme: 11.02.2014  22:42
 • Ünlü senarist Ahmet Tezcan, Samanyolu TV'de yayınlanan 'Şefkat Tepe' dizisindeki o sahnenin ardından kanal ile çalışmayı bıraktı.


  Ahmet Tezcan'dan Samanyolu'na Şefkat Tepe tepkisi
  Ünlü senarist Ahmet Tezcan, Samanyolu TV'de 'Şefkat Tepe' dizisinde Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)'e hakaret edilmesinin ardından o kanal ile çalışmayı bıraktığını açıkladı.

  "SEYRETTİM KANIM DONDU, YAZIKLAR OLSUN!"

  Tezcan yaptığı açıklamada, 'Seyrettim ve kanım dondu. Allah'ın Resulü'nin oyuncak edenlere yazıklar olsun' Aldığım karar nedeniyle hakaret ve bühtan eden / edecek herkese hakkımı helal ederek "Allah halimizi güzelleştirsin" diyorum. diyerek o dizi ile çaşılmaları bıraktığını açıkladı.

  BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ!

  'Şefkat Tepe' dizisinde ilginç bir sahne büyük tepki çekti. Dizide Peygamberimiz Hz. Muhammed'i bir ışık halesi halinde diziye getirdi.

  Dizide, "Sungurlar timi aczimize fakrımıza mukabil Allah Resulü (sav) birazdan aramıza teşrif edecektir. Kemali edeple Efendimizi bekliyoruz ve hep bir ağızdan salavatı şerife getiriyoruz." sözleri üzerine dizi karakterleri salavatlar çekip, Hz. Peygamber'i yanlarına çağırıyor.

  Bu sahneler üzerine sosyal meydada diziye ağır tepkiler gelmişti.

  PEYGAMBERİMİZİ KAMYON KASASINDA YOLLADILAR HABERİ:  ***

  İŞTE DİZİDEKİ O SAHNE:  Kaynak: Haber7.com