STAR ANA SAYFA - 29 Kasım 2015 Pazar

Canlı yayında Mustafa Bozkurt-Melek Baykal gerginliği

 • 22.02.2013  15:50 | Güncelleme: 22.02.2013  15:50
 • Star TV ekranlarında yayınlanan Melek programının konuğu O Ses Türkiye yarışmasını kazanan Mustafa Bozkurt oldu.


  Canlı yayında Mustafa Bozkurt-Melek Baykal gerginliği
  Melek Baykal'ın sunuculuğunu yaptığı Melek programı, O Ses Türkiye yarışmacılarını ağırlamaya devam etti. Önce Erkam Aydar'ı programına konuk alan Melek Baykal bu kez de yarışmanın birincisi Mustafa Bozkurt'u yayına davet etti. Usta oyuncu Melek Baykal'ın Erkam Aydar'ın katıldığı programda Mustafa Bozkurt hakkında söylediği sözler nedeni ile programda soğuk rüzgarlar esti.

  DOST MUSUN DÜŞMAN MISIN

  Mustafa Bozkurt'un 'Abla, dost musun düşman mısın' sözleri ile şaşkınlık geçiren Melek Baykal, ben düşündüğümü ve doğru bildiğimi her zaman söylerim diyerek açıkladı. Melek Baykal programın ilerleyen dakikalarında Mustafa Bozkurt'u neden eleştirdiğini de açıkladı. Baykal, "Programdaki diğer yarışmacılar, Türk Sanat müziği, Pop müzik, Arabesk, Türk Halk Müziği ve Yabancı müzikler söylediği ama Mustafa Bozkurt'un hep aynı tarzda söyledi" dedi.

  PİYASA ŞARKICISI SÖYLER

  Genç şarkıcı Mustafa Bozkurt'un bu açıklamaya cevabı ise gecikmedi. Bozkurt, "Her şarkıyı söyleyen 'Piyasa şarkıcısı' olur, sanatçı olamaz" diyerek, neden başka türde şarkı söylemediğini açıkladı.

  Bozkurt'un Orhan Gencebay ve Neşet Ertaş'ı örnek vererek konuşmasını kesen Melek Baykal, "Orada dur, o isimler çok ayrı bir yerdedir" dedi. Program boyunca Melek Baykal ile Mustafa Bozkurt arasındaki gerilim ise gözlerden kaçmadı.