STAR ANA SAYFA - 25 Kasım 2015 Çarşamba

Yetenek Sizsiniz'de Atalay Demirci'nin 2. tur yeni stand up gösterisi -Video-

 • 30.12.2012  22:04 | Güncelleme: 30.12.2012  22:04
 • Star TV ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının 2. tur gösterilerine Atalay Demirci damgasını vurdu! Atalay Demirci yine herkesi güldürmeyi başardı.


  Yetenek Sizsiniz'de Atalay Demirci'nin 2. tur yeni stand up gösterisi -Video-
  Serhat Kırcı/Stargazete.com
  Star Tv ekranlarının sevilen programı Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Atalay Demirci rüzgarı devam ediyor. Yarışmada 2. tur. performasları sergilenirken Atalay Demirci'nin stand up gösterisi yine herkesin beğenisini kazandı.

  Yarışmacıların performanslarına bakıldığında bir çoğu ilginç ve beğenilen gösteriler sergiliyor. Ancak daha önceki gösterisiyle de büyüleyen Atalay Demirci bir çok kişi tarafından favori olarak gösteriliyor. Geçtiğimiz aylarda da Yetenek Sizsiniz'de stand up gösterisi ile herkesi güldürmeyi başaran yarışmacı yine bunu başararak Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin hafızalardan silinmeyecek ismi haline geldi. Atalay Demirci Twitter'da da çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Atalay Demirci %98 oy alarak adını yarı finale yazdırdı.

  İŞTE ATALAY DEMİRCİ'NİN MÜTHİŞ STAND UP GÖSTERİSİ (1.BÖLÜM)  ATALAY DEMİRCİ'NİN MÜTHİŞ STAND UP GÖSTERİSİ (2. BÖLÜM)  Atalay Demirci'nin önceki gösterisi;