1 milyar dolar yatırımla ustalık eserimizi inşa ediyoruz

Keleşoğlu Holding 1 milyar dolar yatırımla kendi tarihinin en büyük projesini inşa ediyor. 4 bin 619 konutun yer aldığı Deniz İstanbul projesini ve şirketin hedeflerini Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Keleş’ten dinledik.

  • Kaan Zenginli

1978 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve bugüne kadar 30’dan fazla dev projeyi tamamlayarak teslim eden Keleşoğlu Holding, kendi tarihinin en büyük yatırımını Büyükçekmece Yakuplu bölgesine yapıyor. 2012 yılında TMSF’den aldığı Eston Yapı’nın yarım bıraktığı projenin adını Denizİstanbul olarak değiştiren Keleşoğlu, Türkiye’nin en büyük sahil kasabasını inşa ediyor. Toplamda 1 milyar doların üzerinde yatırım yapılacak projede 4 bin 619 konut olacak. Ayrıca dünyaca ünlü bir otel zinciri, hastane, okul ve birçok sosyal alan da projede yer alacak. Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keleş’in iki oğlu var. Patron Katı’na bu hafta büyük oğlu (28) Fuat Keleş’i konuk aldık. Aynı zamanda Dursun Keleş de (26) sohbetimize eşlik etti.  Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Keleş, Patron Katı’na Denizİstanbul projesini ve hedeflerini anlattı. 28 yaşında genç bir yönetici olan Keleş’ten inşaat sektörünü ve projelerini dinledik. Firmanın Pazarlama ve Satış Koordinatörü Bilge Özdemir ise deneyimleri paylaştı.

- Keleşoğlu Holding’in kuruluş hikayesini anlatır mısınız?

1978 yılında Güzelce bölgesinde yazlık inşaatlar yaparak başladık. Babam, dedem ve kardeşler... 1987 yılında Florya bölgesinde lüks apartmanlar yapmaya başlıyorlar. Babam İstanbul Teknik Üniversitesi’nde okurken dedemden sermaye alıyor ve ilk inşaat işine böyle giriyor. Çok kaliteli işlere imza atarak şirketi büyütüyor. 2002 yılına kadar Florya’da 1.200 konut yapılıyor. Sonra Eyüp, Yenibosna ve Beylikdüzü olarak devam ediyor. Asıl işi büyütmemiz 2004 yılında sonra oluyor.  Florya’da Flyinn AVM’yi yapıyoruz. Sonrasında Capacity ikinci AVM işimiz oldu. Avcılar’da Pelican Mall, Metroport ve Historia gibi AVM’ler inşaa ettik. AVM yatırımları devam ederken konutlarda devam ediyordu. 2002’den 2016’ya kadar 30 proje teslim edildi. Bunların içinde bilindiklerden Ataköy Konakları var. 2007 yılında teslim edildi. Koru Florya projesini de yaptık. Autopia projesi de bizim büyük projelerimizden...

- En büyük projeniz Denizİstanbul. Bu projenin detayları nedir?

Sadece sıradan bir konut olarak bakmıyoruz Denizistanbul projesine. İstanbul’un en büyük sahil kasabası diyoruz biz buraya. Binaların az katlı olması, yatay yerleşim modeli olmasından dolayı insanlar tekrar çocuklarını bahçede oynarken görebilecek. Burada ata binebilecek. Site içinde yürüyüş yapabilecek. Yazın denize girebilecek. Teknesi varsa işten önce çıkıp balık tutabilecek. Kumsalın uzunluğu 1.5 kilometre. Sabah kahvaltısını marinanın üzerindeki restoranlarda yapabilecek. Biz Denizİstanbul’u TMSF’den aldık. Daha önce Eston Yapı burayı inşaa ediyordu. 75 milyon dolara bu projeyi aldık ama arsa değil. Biz firmayı aldık. Arsa şahısların. Kat karşılığı...

- Ne kadar yatırım yapılacak projeye

Toplamda bu projeye 1 milyar dolar yatırım yapılacak. Tamamı 2021 yılında teslim edilecek. 4 bin 619 konut var. 300 tane villa var. 20 ila 25 bin arası kişi yaşayacak. Kaliforniya tarzı yapılar olacak. Projenin her şeyi özenle yapılacak. Çok ince bir işçilik yapıyoruz. Bu bir tecrübe projesi. Çırak, kalfalık ve ustalık eseri gibi, işte Denizİstanbul ustalık projesi oldu. Ve bunu da tek başına yapıyoruz. Babam şunu söyler; bundan önce yaptığımız tüm projeleri unutun. Bu bizim en önemli projemiz. Bizim ismimize güveniyor insanlar. Henüz projeye başlamadan satış yaptık. Projenin kuzeydoğusunda 23 bin metrekare üzerinde büyük bir AVM olacak. Hemen altında bir hastane etabımız var. Sosyo kültürel alanlarımız var. Bir okul alanımız var. Projede satışa çıktığımız etapta 2+1 daireler 540 bin lira. 4+1 evlerimizde 1 milyon 245 bin lira. Projede bir otelimizde var. 200 odalı olacak. Yatay konseptte. Ünlü bir otel zinciri ile anlaşacağız. Projede ayrıca akıllı evlerde yapmayı planlıyoruz. Ortalama 6 ayda bir etabı satışa çıkaracağız. 

- Genç yaşta sorumluluk altına girmek nasıl bir durum?

Ben 28 yaşındayım. Bilgi Üniversitesi İşletme mezunuyum. Kardeşim Dursun da yine aynı üniversitede uluslararası işletme okudu. Eğitim hayatı boyunca başka meslek yapmayı düşünmedim. 8 yaşından beri babamla şantiyelerde gezerdim. Oyuncaklarım bile dozer ve kamyondu. Üniversite son sınıfta Kavacık’ta bir inşaata başladım. Kendim ilgilendim herşeyiyle. Eczacıbaşı Holding satınaldı orayı. Projeyi bitirip direkt sattım. Bu benim ilk projemdi. O zaman 23 yaşındaydım.

-  Yeni projeler olacak mı?

Bizim önümüzdeki altı ay içinde başlayacağımız bir projemiz var. Fikirtepe Kentsel Dönüşüm bölgesinde bir projemiz var. 350 konutluk bir projemiz olacak. Bunun dışında görüştüğümüz projeler de var. Fikirtepe’de  57 ada var, onlardan birini biz yapacağız. 4 emsal yoğunluğa sahip bir proje. Konut ve ticari ünitelerden oluşuyor. 26 katlı iki bina ve altında dükkanlar var. 80 milyon lira bir yatırım var. Önümüzdeki haziran ayında projeye başlayacağız.

BABAMIZ BİZİ İYİ YETİŞTİRDİ

- Boş zamanlarınız nasıl geçiyor ve babanız hakkında ne söylersiniz?

Kardeşim Dursun 26 yaşında ben ise 28 yaşındayım. Çalışmaktan pek boş vakit bulamıyoruz. Mart ayı geldi ama halen kayağa gidemedik. Kardeşim de bende iyi kayakçıyız. Üniversite zamanında her haftasonu giderdik. Babam bize hep çalışmayı aşıladı. Bizi hiçbir zaman kısıtlamadı. Vizyon sahibi olmamızı hep istedi. Ülkeye faydalı bireyler olmamızı arzular hep. Hep güçlü olanın haklı olmadığı, haklı olanın güçlü olduğu bir dünya diler ve bize de bunu nasihat olarak söyler. 

Pazarlama ve Satış Koordinatörü Bilge Özdemir İnsan burada yaşlanmak istiyor

Projenin Pazarlama ve Satış Koordinatörü Bilge Özdemir de uzun yıllar iş dünyasında tecrübe kazanmış ve son olarak Keleşoğlu Holding’te göreve başlamış. Özdemir’den hem Keleşoğlu hem de proje hakkında bilgi aldık. Özdemir şunları söyledi: “Keleşoğlu Holding bugüne kadar yaptığı birçok başarılı işe rağmen hep mütevazi bir yapıya sahip oldu. Bu projede şimdiye kadar edindiği tüm tecrübeyi aktardı. AVM, hastane, ofis konut her şey var burada. Yurt içi ve yurtiçinde sürekli tüketici eğilimlerini takip ederek ona göre pozisyon alıyoruz. Denizistanbul holdingin en büyük işi. Buradan ev alan insanlar yatırımdan ziyade yaşamak için alıyor. Burada yaşlanmaktan keyif alırsınız. Acil bir durumda hastaneniz ayağınızda. Keza eğitim kurumları veya misafiriniz geldi otelde konaklatın ya da otelden hizmet alın.”

 

 

Haber Turu

Fuara müthiş ilgi

Fuara müthiş ilgi

İzmir Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde İZFAŞ tarafından düzenlenen Folkart’ın Ana Sponsoru olduğu 85. İzmir Enternasyonal Fuarı, KültürparkAtatürk Açıkhava Tiyatrosu, İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde birbirinden güzel ve ilgi çekici tiyatro oyunları ile devam ediyor.

Edirne'de 23 öğretmen gözaltına alındı

Edirne'de 23 öğretmen gözaltına alındı

Edirne'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında daha önce görevlerinden uzaklaştırılan 23 öğretmen, bu sabah polis ekiplerince düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Diyanet: Kurban kanı alına sürülmez

Diyanet: Kurban kanı alına sürülmez

Diyanet İşleri Başkanlığı, yaklaşan kurban bayramı öncesi hurafelere karşı uyarılarda bulundu. Uyarılarda, banka kredisiyle kurban kesilemeyeceği, kurban kanının alına sürülmesinin doğru olmadığı, kurban derisinin satılamayacağı veya kesen kasaba ücret olarak verilemeyeceği vurgulandı.

Van'da 2 PKK'lı terörist yaralı ele geçirildi

Van'da 2 PKK'lı terörist yaralı ele geçirildi

Van'ın İpekyolu İlçesi Hacıbekir Mahallesi'nde yola barikat kuran terör örgütü PKK'nın sözde şehir yapılanması olarak nitelendirilen grubu ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada 2 terörist yaralı ele geçirildi.

AK Parti, CHP ve MHP'den ortak çelenk

AK Parti, CHP ve MHP'den ortak çelenk

Tokat'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlikte bir ilk yaşandı. AK Parti, CHP ve MHP İl Başkanları Valilik tarafından hazırlanan Türkiye haritası üzerinde ay yıldızlı bayrağın bulunduğu çelengi birlikte Atatürk Anıtı'na bıraktı.

Kahramanmaraş’ta FETÖ operasyonu: 31 gözaltı

Kahramanmaraş’ta FETÖ operasyonu: 31 gözaltı

Kahramanmaraş’ta Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda 31 kişi gözaltına alındı.

Van depreminde toplanan paraları FETÖ'ye aktarmışlar

Van depreminde toplanan paraları FETÖ'ye aktarmışlar

Gizli tanık "WVGX167DE", Van bölgesi karayolları sorumlularının Van depreminde toplanan yardım paralarını FETÖ'ye aktardıklarını öne sürdü.

Meryem Göka'dan ZDF kanalındaki programa eleştiri

Meryem Göka'dan ZDF kanalındaki programa eleştiri

ZDF kanalında bir programa katılan AK Parti Kadın Kolları Dış İlişkiler Başkanı Göka'ya program akışıyla ilgili verilen sözler tutulmadı.

Hüseyin Çapkın gözaltına alındı

Hüseyin Çapkın gözaltına alındı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY'nin mülkiye yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında, aralarında eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da bulunduğu 4 kişi gözaltına alındı.

AK Partili Göka'dan Alman kanalında tokat gibi konuşma

AK Partili Göka'dan Alman kanalında tokat gibi konuşma

AK Parti Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Meryem Göka, Alman ikinci kanalı ZDF’te yayınlanan Donnerstalk isimli programa katıldı. Göka, "Biz eski Türkiye değiliz. O anlamda artık hesap vermiyoruz" dedi.

Bosna Hersek'te referandum tartışması

Bosna Hersek'te referandum tartışması

Ülkedeki iki entiteden biri olan Sırp Cumhuriyeti'nde, 9 Ocak'ın Sırp Cumhuriyeti Günü kabul edilmesi için 25 Eylül'de referanduma gidilmesi kararına yönelik tepkiler sürüyor.

Rus ordusundan İdlib'e fosfor bombalı saldırı

Rus ordusundan İdlib'e fosfor bombalı saldırı

Suriye'de Rus ordusuna ait savaş uçaklarının İdlib'te muhaliflerin kontrolündeki ilçe ve kasabalara ''fosfor'' bombası attığı bildirildi.

Obama golf oynarken öldürülecekti

Obama golf oynarken öldürülecekti

ABD'de Federal Soruşturma bürosu (FBI), Başkan Barack Obama'ya suikast düzenleme hazırlığında olan bir kişiyi evine yaptığı baskınla tutukladı. Obama'yı golf oynarken sahada öldürmeyi planladığı iddia edilen ABD'li şahsın evinde koliler dolusu mühimmat da ele geçirildi.

Hollanda'da aileler FETÖ okullarından çocuklarını almayı sürdürüyor

Hollanda'da aileler FETÖ okullarından çocuklarını almayı sürdürüyor

Hollanda'da aileler, Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) bağlı okullardan çocuklarını almayı sürdürürken, kaydı silinen öğrencilerin sayısı 320'yi buldu.

Almanya'da camiye çirkin saldırı! Cami girişine duvar örüldü

Almanya'da camiye çirkin saldırı! Cami girişine duvar örüldü

Almanya´nın Mecklenburg- Vorpommern eyaletinde kimliği belirsiz kişiler tarafından cami olarak kullanılan bir binanın kapısına duvar örüldü.

'BM harcamaları, Esed rejimine gitti'

"BM harcamaları, Esed rejimine gitti"

The Guardian gazetesi, BM'nin yardım programlarına yönelik anlaşmalarıyla Esed rejimine yakın kişi ve kurumlara on milyonlarca dolar ödediğini savundu.

İsrailli eski bakan Eliezer hayatını kaybetti

İsrailli eski bakan Eliezer hayatını kaybetti

Yaser Arafat ile görüşen ilk üst düzey yetkili olan İsrail eski savunma bakanlarından Binyamin Ben-Eliezer 80 yaşında hayatını kaybetti.

Akdeniz´de 6.500 sığınmacı kurtarıldı

Akdeniz´de 6.500 sığınmacı kurtarıldı

Akdeniz´de Pazartesi günü bir günde 6.500 sığınmacı denizden kurtarıldı.

Kırgızistan'daki Çin Büyükelçiliği'nde patlama

Kırgızistan'daki Çin Büyükelçiliği'nde patlama

Kırgızistan'ın başkent Bişkek'teki Çin Büyükelçiliği'nde patlama geldi. Ülkenin Sağlık Bakanlığı olayda en az 1 kişinin yaşamını yitirdiğini açıkladı.

Patrikhane-CIA-FETÖ ittifakı

Patrikhane-CIA-FETÖ ittifakı

Washington FETÖ'nün elebaşı Gülen için "kanıt" beklerken ABD'nin eski Yemen Büyükelçisi Hughes'tan, "Fethullah Gülen, CIA ve Rum Patrikhanesi'nin desteğiyle darbe yapmak istedi" açıklaması geldi.

Folkart Yapı Kurumsal Gelişim Ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Emre Reçber: Sektörün yenilikçisiyiz

Folkart Yapı Kurumsal Gelişim Ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Emre Reçber: Sektörün yenilikçisiyiz

85. İzmir Enternasyonal Fuarı, alanlarında tecrübe ve başarı kazanmış kişileri, Makrofon etkinliğinde ziyaretçiler ile bir araya getiriyor. Makrofon'un ilk konuğu olan Folkart Yapı Kurumsal Gelişim Ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Emre Reçber, inovasyon alanındaki sunumuyla ziyaretçilerinin beğenisini topladı.

Maliye Bakanı Ağbal'dan 'yapılandırma' açıklaması

Maliye Bakanı Ağbal'dan "yapılandırma" açıklaması

Maliye Bakanı Ağbal, yeniden yapılandırma imkanından yararlanmak için başvuru süresinin 31 Ekim'de sona ereceğini belirterek, "Mükelleflerimiz, bu tarihi fırsatı kaçırmamak için başvurularını son güne bırakmasın." dedi.

Orta Anadolu’ya 35 milyarlık proje

Orta Anadolu’ya 35 milyarlık proje

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla Orta Anadolu Bölgesi’nde 35 milyar liralık yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını belirterek “3 bin 360 tesis yapılması planlanıyor” dedi.

Rus operatörler turizmde Türkiye paketi hazırlıyor

Rus operatörler turizmde Türkiye paketi hazırlıyor

Rusya’daki tur operatörleri, charter uçuşların tekrar serbest bırakılmasının ardından Türkiye’ye tur paketi satışları için hazırlıklarına başladı.

Ev almak isteyene ‘sandık’ geliyor

Ev almak isteyene ‘sandık’ geliyor

Konut edindirmede alternatif model arayışına giren Türk bankacılık sektörü, özellikle alt gelir grubuna hitap eden Almanya’nın “Yapı Tasarrufları Sandığı” modelini gündemine aldı.

Halkbank’tan TOKİ indirimine kredi desteği

Halkbank’tan TOKİ indirimine kredi desteği

Halkbank, TOKİ taksit ödemelerini şubelerinden yapan müşterilerine, TOKİ’ye olan borçlarını yüzde 20 indirim fırsatı ile ödeyebilmeleri için ihtiyaç duydukları finansmanı sağlayacağını duyurdu.

Konutta tarihi fırsat bir ay daha uzuyor

Konutta tarihi fırsat bir ay daha uzuyor

Emlak Konut ve GYODER’in ağustosta 0.70 faiz, yüzde 20 peşinat ve 10 yıl vade fırsatıyla sunduğu tarihi kampanyanın eylül sonuna kadar uzayacağı belirtildi. Sektör temsilcileri, kampanyaya yoğun ilgi olduğu için sürenin uzatılacağını söyledi.

Bedava elektrik

Bedava elektrik

Enerji kooperatiflerinin kurulmasının önü açıldı. Böylece çiftçiler, esnaf ve KOBİ’ler kuracakları enerji kooperatifleriyle, işin başında yatıracakları ortaklık bedelinden sonra elektrik parası ödemeyecek.

Piyasalar günü nasıl kapattı?

Piyasalar günü nasıl kapattı?

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1000,81 puan azalışla 76.118,84 puandan kapandı.

Bankacılık sektörünün temmuz ayı kârı 22,8 milyar lira

Bankacılık sektörünün temmuz ayı kârı 22,8 milyar lira

Türk bankacılık sektörünün dönem net kârı, temmuz sonu itibarıyla 22 milyar 781 milyon lira olarak gerçekleşti.

Fenerbahçe, Jeremain Lens'i kadrosuna kattı

Fenerbahçe, Jeremain Lens'i kadrosuna kattı

Fenerbahçe, İngiltere'nin Sunderland takımında forma giyen Hollandalı futbolcu Jeremain Marciano Lens'i bir yıllığına kiraladı.

Sow tekrar Fenerbahçe'de

Sow tekrar Fenerbahçe'de

Fenerbahçe eski oyuncusu Moussa Sow'u 1 yıllığına kiralamak için oyuncu ve kulübü Al Ahli Dubai ile anlaştı.

Terim: Sevenlerimize moral vereceğimizi düşünüyorum

Terim: Sevenlerimize moral vereceğimizi düşünüyorum

Türkiye Futbol Direktörü Terim, "Rusya ile oynayacağımız dostluk maçında, ortaya koyacağımız performansla eleme karşılaşmalarına giderken sevenlerimize moral vereceğimizi düşünüyorum" dedi.

Galatasaray'dan Eto'o bombası

Galatasaray'dan Eto'o bombası

Galatasaray'ın transferin bitimine 2 gün kala Antalyaspor'un Kamerunlu yıldızı Samuel Eto'o ile pazarlık masasına oturduğu iddia edildi.

Fenerbahçe'de Fernandao depremi

Fenerbahçe'de Fernandao depremi

Kayserispor maçının uzatma bölümlerinde bir hava topunda kendisine faul yapılarak sakatlanan Fernandao'dan kötü haber geldi..

Fenerbahçe'nin yeni transferi İstanbul'da

Fenerbahçe'nin yeni transferi İstanbul'da

Galatasaray'ın yeni transferi Sigthorsson İstanbul'da

Galatasaray'ın yeni transferi Sigthorsson İstanbul'da

FRANSA'ın Nantes takımında forma giyen İzlandalı forvet 26 yaşındaki Kolbeinn Sigthorsson İstanbul'a geldi.

Yıldız futbolcu Fenerbahçe için İstanbul'da

Yıldız futbolcu Fenerbahçe için İstanbul'da

Fenerbahçe'nin transfer listesindeki İngiltere'nin Sunderland takımının Hollandalı futbolcu Jeremain Marciano Lens, İstanbul'a geldi.

Galatasaray'dan çifte transfer bombası

Galatasaray'dan çifte transfer bombası

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Kolbeinn Sigthorsson ve Nigel De Jong ile anlaşmaya vardı.

Galatasaray'ın eski oyuncusuna 1 yıl doping cezası

Galatasaray'ın eski oyuncusuna 1 yıl doping cezası

Geçen sezon Galatasaray Odeabank'ta oynayan Stephane Lasme, yasaklı madde kullandığı gerekçesiyle 1 yıl men cezası aldı.

Torunu yaşındaki çocuğa tacizden tutuklandı

Torunu yaşındaki çocuğa tacizden tutuklandı

Aydın'ın İncirliova İlçesi'nde, 8 yaşındaki R.G. adlı kız çocuğunu cinsal istismarda bulunduğu iddia edilen 69 yaşındaki R.A., tutuklandı.

Cibali Karakolu Fuar'da

Cibali Karakolu Fuar'da

Folkart’ın Ana Sponsoru olduğu 85. İzmir Enternasyonal Fuarı, renkli fuar gecelerini Kültürpark Atatürk Açıkhava Tiyatrosu’ndaki muhteşem etkinliklerle taçlandırıyor.

'Krediyle kurban kesmek doğru değil'

"Krediyle kurban kesmek doğru değil"

Kur'an Araştırmaları Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Yunus Vehbi Yavuz, bankalardan kredi çekip kurban kesmenin doğru olmadığını söyledi.

Down sendromlu oğlunun düğün hayalini onun doğum gününde gerçekleştirdi

Down sendromlu oğlunun düğün hayalini onun doğum gününde gerçekleştirdi

Hatay’da down sendromlu olan oğlunun düğün hayalini gerçekleştirmek isteyen anne, oğluna doğum gününde sürpriz yapıp, onu aşık olduğu öğretmeni ile evlendirdi.

Başındaki mermi parçaları darbe girişimini unutturmayacak

Başındaki mermi parçaları darbe girişimini unutturmayacak

FETÖ'nün darbe girişimini sırasında gittiği Boğaziçi Köprüsü'nde yaralanan Yusuf Ak, başına isabet eden top mermisinin parçalarını hayatı boyunca taşıyacak.

Seyir halindeki otobüste dans eden evsiz genç sosyal medyada viral oldu

Seyir halindeki otobüste dans eden evsiz genç sosyal medyada viral oldu

Adana'da seyir halinde bir minibüste taklalar atıp dans eden evsiz bir gencin videosu, sosyal medyada viral oldu.

Feridun Düzağaç'tan 'Yenikapı ruhu'na övgü

Feridun Düzağaç'tan "Yenikapı ruhu"na övgü

Söz yazarı, besteci ve yorumcu Feridun Düzağaç, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FÖTE) darbe girişiminin ardından siyasi kanatta oluşan birlik duygusunun topluma iyi geldiğini söyledi.

Vekaletle kurban kestirmek isteyenlere alternatifler

Vekaletle kurban kestirmek isteyenlere alternatifler

Yardım alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar, kurbanını vekalet yoluyla kestirmek isteyen vatandaşlar için 550 ila 790 lira fiyat aralığında seçenekler sunuyor.

Heykel sergisini selfie çekme alanına çevirdiler

Heykel sergisini selfie çekme alanına çevirdiler

İZMİR Enternasyonal Fuarı'ndaki Afrika Heykelleri Sergisi, fuar ziyaretçilerinin selfie ve anı fotoğrafı çektirme yeri oldu.

Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul, Ankara ve bazı bölgeler için sağanak yağış uyarısında bulundu.